#громадськемісце Прокуратура РФ вимагає 7 років для звинуваченого у постачанні неякісних засобів захисту Керченського (Кримського) мосту полковника Росгвардії #севастополь #sevastopol #sebastopol

Прокуратура РФ вимагає 7 років для звинуваченого у постачанні неякісних засобів захисту Керченського (Кримського) мосту полковника Росгвардії

Російське держобвинувачення вимагає 7 років колонії для колишнього начальника відділу морського управління Росгвардії полковника Сергія Волкова, якого звинувачують у постачанні неякісних комплексів для захисту Керченського мосту.

Як повідомляють російські ЗМІ, прокурор також просить позбавити офіцера звання і держнагород.

Російського полковника звинувачують у тому, що за його участі у війська Росгвардії надійшли два радіолокаційні комплекси боротьби з безпілотниками, технічні характеристики яких були недостатніми для успішного виконання завдань. Публічних коментарів Сергія Волкова немає.

Волкова звинуватили у перевищенні повноважень, що спричинило тяжкі наслідки. Йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

Як повідомляють російські ЗМІ, російський полковник провину не визнає. За словами його адвоката, Росгвардія закупила комплекси, які запропонував виробник, який є монополістом у постачанні продукції цього типу.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух.

На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закритий.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО