#громадськемісце Підприємця з Криму заочно засудили за постачання техніки для створеного РФ пункту пропуску «Джанкой» – прокуратура АРК #севастополь #sevastopol #sebastopol

Підприємця з Криму заочно засудили за постачання техніки для створеного РФ пункту пропуску «Джанкой» – прокуратура АРК

Український суд заочно засудив підприємця з Криму до трьох із половиною років ув’язнення за постачання техніки росіянам для обладнання створеного РФ пункту пропуску «Джанкой».

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Автономної Республіки Крим і Севастополя.

За даними української прокуратури, засновник і директор ТОВ «Вікам» уклав контракт із російською установою, що відповідає за будівництво та експлуатацію об’єктів «кордону» в Криму.

Виконуючи умови договору, засуджений облаштував засобами відеоспостереження незаконно створений окупантами пункт пропуску «Джанкой». Водночас, підприємець достовірно знав про заборону займатися такою діяльністю у співпраці з державою-окупантом», – повідомляє прокуратура.

У результаті суд визнав чоловіка винним у колабораціонізмі (ч. 4 ст. 111-1 КК України) та засудив до 3 років і 6 місяців позбавлення волі.

У повідомленні прокуратури не називають ім’я та прізвище засудженого, проте чиновник, який не був уповноважений розмовляти з медіа та захотів залишитися анонімним, повідомив Крим.Реалії, що йдеться про Євгена Швидченка.

Раніше стало відомо, що прокуратура Автономної Республіки Крим і Севастополя підозрює 155 мешканців Криму в колабораціоністській діяльності.

Представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева заявила, що «одним із пріоритетних завдань України після деокупації Криму стане виявлення та притягнення до відповідальності тих, хто сприяв російській анексії півострова». За її словами, ті, хто вчиняв злочини проти людяності та воєнні злочини, порушував права людини та вчиняв злочини, визначені як геноцид, мають бути притягнуті до відповідальності.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО