#громадськемісце Влада РФ cтворила у двох районах Криму понад 1,5 тис. земельних ділянок для учасників війни з Україною #севастополь #sevastopol #sebastopol

Влада РФ Cтворила у двох районах Криму понад 1,5 тис

Російська влада cтворила в Сакському та Чорноморському районах Криму понад 1,5 тисячі земельних ділянок для російських військових, які беруть участь у війні проти України, повідомляють російські ЗМІ.

Як заявив очільник російського Міністерства житлово-комунального господарства Криму Микита Тарасов, відтепер стандартне житло у Криму можуть купувати «росіяни, які прибули в екстреному порядку на територію півострова з Херсонської області».

«Цього року таким громадянам видано понад 20 тисяч сертифікатів на придбання житла та сплачено близько 10 тисяч сертифікатів», – повідомив Тарасов.

Раніше російський глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов) заявив, що учасники війни з Україною отримали близько 730 земельних ділянок у Криму.

У грудні 2022 року російський парламент Криму дозволив учасникам війни проти України з Криму безкоштовно видавати земельні ділянки. 7 квітня цього року стало відомо, що підконтрольна Росії влада Криму почала видавати накази про надання земельних ділянок учасникам війни проти України. На першому етапі, за даними російського агентства ТАСС, підготували 511 ділянок загальною площею 56 га. Вони розташовані у Сакському районі.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО