#громадськемісце Збитки від шторму в Криму оцінили в 42 млрд рублів – Аксьонов #севастополь #sevastopol #sebastopol

Збитки від шторму в Криму оцінили в 42 млрд рублів – Аксьонов

Російський глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов) заявив, що збитки від шторму на півострові 26 листопада склали близько 42 млрд рублів.

«Постраждали всі без винятку набережні у всіх муніципалітетах, тобто і в Ялті, і в Алушті, і в Керчі, Євпаторії, Сакському районі повністю, Чорноморському районі. Все, що було на березі, змило. Деякі берегоукріплення рознесені. Попередньо оцінка збитків близько 40-42 млрд рублів», – сказав чиновник в ефірі телеканалу «Крым 24».

За словами Аксьонова, заявки на компенсації по 10 тисяч рублів подали 436 тисяч жителів, близько 7,5 тисяч осіб отримали виплати.

Крим 26 листопада накрив сильний шторм – у різних регіонах було повалено тисячі дерев, сотні будинків отримали пошкодження. Згідно із заявою російської влади Криму, через шторм загинуло п’ятеро людей. Глава російського МНС Криму Сергій Садаклієв оцінив попередні збитки у 39,7 мільярда рублів.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО