#громадськемісце З початку лютого в Криму на берег викинулося щонайменше 6 дельфінів – російські активісти #севастополь #sevastopol #sebastopol

З початку лютого в Криму на берег викинулося щонайменше 6 дельфінів – російські активісти

У перші дні лютого на пляжах у Криму виявили не менше шести дельфінів, повідомляє російський Центр вивчення, порятунку та реабілітації морських ссавців «Безтурботне Море».

Так, на одному з пляжів Севастополя було виявлено афалін. «За результатами огляду, найімовірніше, він задихнувся в тралових сітках, оскільки мав ушкодження, які часто зустрічаються у приловлених у трал дельфінів. Одночасно в акваторії перебувала флотилія промислових суден», – повідомив центр на своїй сторінці у російській соцмережі «Вконтакте».

Пізніше на пляжі було виявлено ще кількох азовок, що викинулися на берег. «Загалом з 1 до 3 лютого – вже 6 тварин (з плодом вагітної самки – всі 7)», – зазначили в центрі.

Раніше у Міністерстві захисту навколишнього середовища та природних ресурсів України заявили, що фахівці зафіксували смерть близько тисячі дельфінів у Чорному морі. Їх знаходили на узбережжі України, Болгарії та Туреччини. При цьому точна кількість невідома, тому що тіла можуть дрейфувати в морі.

Перед цим керівник дослідницького відділу українського національного парку «Тузловські лимани» Іван Русєв заявив, що через воєнні дії в Чорному морі загинуло щонайменше 3 тисячі дельфінів.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО