#громадськемісце Суд залишив без задоволення апеляційну скаргу у справі ексначальника СБУ у Криму Олега Кулініча #севастополь #sevastopol #sebastopol

Суд залишив без задоволення апеляційну скаргу у справі ексначальника СБУ у Криму Олега Кулініча

Київський апеляційний суд відхилив апеляційну скаргу сторони захисту на зміну запобіжного заходу колишньому начальнику Служби безпеки України в Криму Олегу Кулінічу, підозрюваному в держзраді. Про це повідомляє «Супільне» з посиланням на адвоката Дмитра Паламарчука.

«Судове засідання відбулося в суді апеляційної інстанції вже після того, як вступила в силу нова ухвала про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Кулініча О.М., і такий характер відбувається систематично, оскільки суд апеляційної інстанції виносить ухвали після того, як зʼявляються нові ухвали про продовження запобіжного заходу. Наразі ухвалою Шевченківського суду від 30 січня 2024 року Кулінічу О.М продовжено запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на 60 діб, тобто, до 29 березня 2024 року включно», – сказав адвокат.

Колишнього начальника управління СБУ в Автономній Республіці Крим Олега Кулініча затримали 16 липня 2022 року. Йому було оголошено підозру в державній зраді, створенні злочинної організації, самовільному відході з місця служби в умовах військового стану, заволодінні зброєю та її незаконному зберіганні.

Кулінічу загрожує до 15 років ув’язнення. Він усі звинувачення відкидає.

ДЖЕРЕЛО