#громадськемісце Японія запровадила санкції проти російського омбудсмена Тетяни Москалькової та «Юнармії» #севастополь #sevastopol #sebastopol

Японія запровадила санкції проти російського омбудсмена Тетяни Москалькової та «Юнармії»

Японія запровадила санкції проти 135 російських і пов’язаних з РФ компаній та фізичних осіб, повідомило Міністерство економіки країни.

До списку санкцій потрапили, зокрема, заступник міністра оборони РФ Тетяна Шевцова, уповноважена з прав людини Тетяна Москалькова, дитячий омбудсмен Московської області Ксенія Мішонова, генерал-полковник Олександр Лапін.

Серед організацій, що потрапили під санкції, згадуються «Юнармія», «Приватна військова компанія «Патріот» та Уральський завод цивільної авіації.

Також Японія з 1 січня приєднується до західних країн, запроваджуючи ембарго на імпорт російських непромислових алмазів.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО