#громадськемісце У Криму учасники війни проти України викладатимуть у школах – ЗМІ #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Криму учасники війни проти України викладатимуть у школах – ЗМІ

В анексованому Криму російські військові, які беруть участь у повномасштабному вторгненні в Україну, навчаються викладання у школах, повідомляють місцеві ЗМІ.

Як стверджується, так звані ветерани «СВО» (так Москва називає війну проти України) можуть посісти посади вчителів ОБЖ та Військової підготовки.

Програма навчання відбувається у підконтрольному РФ Кримському республіканському інституті постдипломної педагогічної освіти.

«Після навчання вони зможуть брати участь у процесі навчання та виховання у школі, військовому ліцеї, кадетській школі-інтернаті, коледжі, закладі додаткової освіти дітей та інших освітніх закладах», – зазначив ректор установи Олександр Рудяков.

Раніше глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що фактично у всіх школах Криму росіяни проводять мілітаризацію дітей, залучаючи їх до плетіння маскувальних сіток для російських військових.

Американський Інститут вивчення війни також зазначав, що російські окупаційні адміністрації продовжують примусову мілітаризацію українських дітей, які мешкають на окупованих територіях.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО