#громадськемісце У Ялті співали колядки українською мовою (відео) #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Ялті співали колядки українською мовою (відео)

Традиційний фестиваль колядок відбувся у римо-католицькому храмі Непорочного зачаття пресвятої діви Марії в Ялті, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

У ньому взяли участь близько десяти самодіяльних фольклорних колективів з різних регіонів анексованого Росією Криму.

При цьому виконували колядки виключно українською мовою дитяча та доросла група колективу «Дружба народів» із Сімферополя.

Після фестивалю сімферопольців запросили ще раз виступити у цьому ж храмі з окремою розширеною програмою.

У Севастополі 25 грудня римо-католицька громада в ім’я Святого Климента Римського провела урочисту месу з нагоди свята Різдва Христового. Католицький прелат, голова душпастирського округу Римо-католицької церкви у Криму та Севастополі єпископ Яцек Пил під час проповіді розповів, що досі не вирішено питання про передачу у власність громади ділянки землі під костелом. Це заважає користуванню та ремонту будівлі костелу. За словами єпископа, «відносини з містом хороші», питання можуть почати вирішувати наступного року.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО