#громадськемісце Кримськотатарський ресурсний центр надасть 16 січня звіт про порушення прав людини в Криму #севастополь #sevastopol #sebastopol

Кримськотатарський ресурсний центр надасть 16 січня звіт про порушення прав людини в Криму

16 січня Кримськотатарський Ресурсний Центр в Українському кризовому медіацентрі надасть аналіз порушень прав людини в окупованому Криму за 2023 рік.

Крім того, КРЦ надасть аналіз порушень прав людини у Херсонській та Запорізькій областях за період повномасштабної війни в Україні.

На пресконференції буде представлено аналіз незаконних дій окупаційної влади Криму, порушень права на життя, свободу, безпеку та особисту недоторканність (обшуки, затримання, допити, арешти тощо), порушень основних свобод (порушення права на справедливий суд, високий досяжний рівень фізичного та психічного здоров’я) за 2023 рік спікери представлять аналіз порушень прав людини у Херсонській та Запорізькій областях за період повномасштабної війни в Україні.

Спікерами пресконференції виступлять голова правління КРЦ Ескендер Барієв та менеджерка з комунікацій КРЦ Тетяна Савчук.

Напередодні представництво президента України в Автономній Республіці Крим повідомило, що станом на січень 2024 року росіяни незаконно ув’язнили 204 особи, з яких 123 є кримськими татарами.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО