#громадськемісце У Криму хочуть позбавити співачку Софію Ротару звання «почесний громадянин Ялти» #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Криму хочуть позбавити співачку Софію Ротару звання «почесний громадянин Ялти»

В анексованому Криму можуть позбавити українську співачку Софію Ротару звання «почесний громадянин Ялти». Про це заявив заступник голови організації «Російська громада Криму» Володимир Резанов у коментарі RT.

За його словами, це було спільне рішення, ухвалене у президії.

Резанов підкреслив, що Ротару фінансує ЗСУ, 2014 року не визнавала анексованим Крим російським, а після початку повномасштабного вторгнення РФ підтримала українську армію.

У квітні цього року громадська організація «Ветерани Росії» звернулася до Генпрокуратури та Слідчого комітету РФ з проханням позбавити співачку Софію Ротару нерухомості в Москві та Криму. Приводом для конфіскації майна Ротару в Росії в організації називали антивоєнну позицію співачки. Після початку повномасштабної російської агресії Софія Ротару виступила з антивоєнним зверненням у своєму інстаграмі, а в серпні минулого року закликала своїх підписників жертвувати гроші фонду, який допомагає дружинам і дітям військовослужбовців України.

ДЖЕРЕЛО