#громадськемісце Російська влада реконструює непрацюючий аеропорт у Сімферополі #севастополь #sevastopol #sebastopol

Російська влада реконструює непрацюючий аеропорт у Сімферополі

Російська влада Криму проводить реконструкцію непрацюючого аеропорту «Сімферополь». Про це пише «Крыминформ» із посиланням на головного експерта проєкту Аллу Клюєву.

«У межах другого етапу розвитку аеропорту Сімферополя триває реконструкція покриттів злітно-посадкової смуги завдовжки 3200 м та руліжних доріжок, а також будівництво командно-диспетчерського пункту й аварійно-рятувальної станції, заміна радіотехнічного та метеообладнання, очисних споруд і комунальних.

Раніше російський глава Криму Сергій Аксьонов (за документами Аксенов) заявив, що міжнародний аеропорт Сімферополя відкривати не планують з міркувань безпеки.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух.

На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закритий.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО