#громадськемісце Російська глава Ялти відзвітувала про знесення незаконних будівель #севастополь #sevastopol #sebastopol

Російська глава Ялти відзвітувала про знесення незаконних будівель

Російська глава Ялти Яніна Павленко прозвітувала про знесення незаконних будівель. Відповідне повідомлення чиновниця опублікувала у своєму телеграм-каналі.

«Приступаємо до знесення незаконних капітальних будівель у регіоні. Почали з масштабної господарської споруди на набережній Гурзуфа, яка з початку нульових використовується під склад місцевим підприємцем. Також вже розібрали паркан на Зарічній та надбудову над гаражем на Гоголя», – написала вона.

За словами Павленко, далі російська влада планує знести стаціонарний торговий павільйон на набережній, торгову точку на вулиці Сєченова та велику капітальну будову на Садовій.

«У січні демонтували 65 об’єктів, із них 7 гаражів, 200 метрів паркану та 36 обмежувачів руху», – додала Павленко.

Випадки знесення «незаконних» об’єктів трапляються і в інших містах Криму. Так, активіст із Судака (він побажав залишитися анонімним з міркувань безпеки, оскільки він вже зазнавав репресій з боку російської влади півострова) у коментарі Крим.Реалії заявляв, що підприємці, які мають об’єкти в бухті Капсель, масово позбавляються свого бізнесу. За його словами, все це відбувається з подачи керівництва арт-кластера «Таврида», яке веде на території бухти Капсель масштабне будівництво.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО