#громадськемісце РФ вивела в Чорне море ще один бойовий корабель – Сили оборони півдня України #севастополь #sevastopol #sebastopol

РФ вивела в Чорне море ще один бойовий корабель – Сили оборони півдня України

Росія вивела в Чорне море п’ять бойових кораблів, ракетоносіїв серед них немає, повідомляють у телеграмі Сили оборони півдня України.

«Ворог вивів у Чорне море 5 бойових кораблів. Ракетоносії залишаються в пунктах базування», – йдеться у повідомленні.

Вранці 27 грудня повідомлялось про чотири російські військові кораблі у Чорному морі, носіїв крилатих ракет «Калібр» серед них не було.

Напередодні після удару українських сил по порту Феодосії в окупованому Криму, внаслідок якого, за даними української сторони, був знищений російський великий десантний корабель «Новочеркаськ», російських кораблів на чергуванні в Чорному й Азовському морях не було.

Після цього удару міністр оборони Великої Британії Ґрант Шаппс заявив, що за останні чотири місяці було знищено 20% російського Чорноморського флоту. Він зазначив, що домінування Росії в Чорному морі зараз поставлене під сумнів.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО