#громадськемісце Після атаки на Феодосійський порт колону зерновозів відправлюяють у Керч (фото) #севастополь #sevastopol #sebastopol

Після атаки на Феодосійський порт колону зерновозів відправлюяють у Керч (фото)

Велику колону вантажівок-зерновозів зафіксовано на феодосійській об’їзній дорозі після атаки на порт Феодосії, повідомляє кореспондент Крим.Реалії. Колона вантажівок сформована в напрямку Керчі.

Через морський порт Феодосії Росія відвантажувала партії зерна, зокрема балкери під іноземними прапорами. За повідомленнями журналістів-розслідувачів, через порт Феодосії Росія експортувала зерно з окупованих українських територій.

Колонна грузовиков-зерновозов на объездной дороге после ночной атаки на порт Феодосии, Крым, Украина, 27 декабря 2023 года


Колона вантажівок-зерновозів на об’їзній дорозі після нічної атаки на порт Феодосії. Крим, 27 грудня 2023 року

Російська влада публічно підтверджувала, що вивозить українське зерно з окупованих територій на анексований Кримський півострів. Російський глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов) визнавав, що Росія продає українське зерно. Однак пізніше він заявив, що у кримських портах не завантажують зерно для прямих поставок за кордон.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО