#громадськемісце Путін на «прямій лінії» про війну проти України: «Мир буде тоді, коли ми досягнемо своїх цілей» #севастополь #sevastopol #sebastopol

Путін на «прямій лінії» про війну проти України: «Мир буде тоді, коли ми досягнемо своїх цілей»

Президент Росії Володимир Путін у четвер проводить 20-ту за ліком «пряму лінію», що поєднана з пресконференцією за підсумками року.

Путін почав свій виступ із тези про те, що без суверенітету Росія існувати не може, «принаймні у тому вигляді, в якому вона існувала тисячу років».

Одне з перших питань, яке адресували Путіну, стосувалося війни проти України (у РФ її називають спецоперацією – ред.) і те, коли буде мир.

Ось що Путін відповів: «Мир буде тоді, коли ми досягнемо своїх цілей. Вони не змінюються. Це демілітаризація та денацифікація України та її нейтральний статус».

У продовження теми, з’явилося питання про подальше залучення росіян у війну, а саме про можливість другої хвилі мобілізації. На що Путін сказав, що на сьогодні у цьому немає потреби.

«Було багато іронії з цього приводу, приліпили їм назву «мобіки». Відмінно воюють хлопці, 14 героїв Росії, не кажучи про інші ордени. Зараз 244 тисячі перебувають у зоні бойових дій», – сказав Путін.

На запитання, чи буде демобілізація для тих, кого торік мобілізували у армію РФ, Путін, однак, не відповів.

Напередодні з телеканал «Россия-1» повідомив про понад 2 мільйони звернень на «пряму лінію» Путіна. Його речник Дмитро Пєсков підтвердив, що частина питань стосується саме війни проти України (спецоперації вустами Кремля – ред.).

Путін на моніторах під час трансляції «прямої лінії», Москва, 14 грудня 2023 року


Путін на моніторах під час трансляції «прямої лінії», Москва, 14 грудня 2023 року
Путін почав відповідати на запитання росіян, Москва, 14 грудня 2023 року


Путін почав відповідати на запитання росіян, Москва, 14 грудня 2023 року

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО