#громадськемісце Пацієнтам онкодиспансеру Севастополя через перебої з водою запропонували виїхати додому, Развожаєв назвав ситуацію «неприпустимою» #севастополь #sevastopol #sebastopol

Пацієнтам онкодиспансеру Севастополя через перебої з водою запропонували виїхати додому, Развожаєв назвав ситуацію «неприпустимою»

В онкодиспансері Севастополя через перебої з водопостачанням пацієнтам запропонували виїхати додому або щоб родичі привезли їм воду до лікарні. Про це повідомив російський голова міста Михайло Развожаєв, назвавши ситуацію «цілком неприпустимою». Він пригрозив «покаранням» головному лікарю медустанови.

«Звертаюсь до всіх пацієнтів, хто зараз перебуває в онкодиспансері: зрозуміло, нікуди їхати не треба. Підвезення води вже організоване у пріоритетному порядку», – написав Развожаєв у своєму телеграм-каналі.

За даними російської влади, станом на опівдні 20 січня в Севастополі після зливи залишаються підтопленими 34 присадибні ділянки та 19 приватних домоволодіння. Найбільше постраждали Чорноріччя та СНТ «Сахарная Головка». 19 осіб із підтоплених будинків розміщено у родичів та знайомих. У пансіонаті «Лазурь», який зараз працює як пункт тимчасового розміщення, перебуває троє людей.

За прогнозом синоптиків, у вихідні в Севастополі очікується мінусова температура. Увечері 18 січня та вночі 19 січня на Севастополь обрушилася злива, було затоплено десятки будинків та дороги. Через негоду частина мешканців міста залишилася без світла та води.

Раніше МНС РФ оголошувало штормове попередження на Кримському півострові через сильні дощі, що очікуються.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО