#громадськемісце Норвегія надасть Україні 800 мільйонів доларів – голова уряду #севастополь #sevastopol #sebastopol

Норвегія надасть Україні 800 мільйонів доларів – голова уряду

Норвегія надасть Україні додаткову фінансову та гуманітарну допомогу на суму 800 мільйонів доларів, повідомив премʼєр-міністр Норвегії Йонас Ґар Стьоре на пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським 13 грудня.

«Український уряд має платити медсестрам, лікарям, вчителям та іншим працівникам», – наголосив Стьоре, коментуючи надання допомоги. «Ми також хочемо оголосити, що ми підтримуватимемо український народ у 2024 році із найперших місяців», – додав норвезький премʼєр.

Президент України Володимир Зеленський 13 грудня прибув до Осло для переговорів з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Ґар Стьоре та іншими лідерами країн Північної Європи щодо подальшої підтримки України у її війні проти російського вторгнення.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО