#громадськемісце На борту ракетного катера «Ивановец» могли бути до 40 членів екіпажу – ВМС України #севастополь #sevastopol #sebastopol

На борту ракетного катера «Ивановец» могли бути до 40 членів екіпажу – ВМС України

На російському ракетному катері «Ивановец», ймовірно, знищеному внаслідок атаки 31 січня, могли перебувати до 40 членів екіпажу, заявили Військово-морські сили України.

Як стверджується, наразі тривають пошуково-рятувальні роботи.

«З огляду на штатну кількість особового складу в 40 моряків, наслідки скорочення корабельного складу рф є теж суттєвими», – зазначили у ВМС України.

Як зазначається, це не перші втрати 41 бригади ракетних катерів – раніше було пошкоджено малий ракетний корабель проєкту 1239 «Самум».

«Ця операція – чергове нагадування російським загарбникам, що безкарно перебувати на території раніше окупованих об’єктів у Криму є шкідливим для їхнього здоров’я», – наголосили у ВМС України.

Раніше українська розвідка заявила про знищення ракетного катера «Ивановец» Чорноморського флоту РФ. Як стверджується, вартість катера, що перебував на рейді озера Донузлав, становить приблизно 60-70 млн доларів.

РФ не підтверджувала інформацію про втрату. Проте російські військові пабліки підтвердили затоплення корабля.

За даними російського воєнкора Юрія Котенка, по кораблю вдарили три морські дрони. Як повідомляє телеграм-канал ВЧК-ОГПУ, удари завдали між 3 і 4 годинами ранку, а о 4:46 катер затонув.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО