#громадськемісце Голова СБУ розповів про нові цілі в анексованому Криму #севастополь #sevastopol #sebastopol

Голова СБУ розповів про нові цілі в анексованому Криму

Служба безпеки України має намір посилити свої спецоперації в анексованому Криму, заявив голова відомства Василь Малюк в інтерв’ю Pоlitico.

За його словами, серед пріоритетних цілей: російські військові кораблі, логістичні коридори постачання зброї, військові бази.

«Кожна наша спецоперація має певну мету і дає свій результат. Усе це у комплексі ускладнює можливості Російської Федерації для ведення війни та наближає нашу перемогу», – додав він.

Голова спецслужби зазначив, що СБУ продовжить роботу в Чорному морі за допомогою морських безпілотників Sea Baby, завдяки яким Україна поступово витісняє Чорноморський флот РФ із Криму.

У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух. Ще один вибух пролунав на Керченському мосту 17 липня 2023 року.

Наприкінці жовтня 2023 року газета The Washington Post у матеріалі, присвяченому секретним операціям українських спецслужб та їхній співпраці зі спецслужбами США, писала, що українські спецслужби були організаторами атак на Керченський міст. Українська влада іноді прямо, іноді натяками заявляла про причетність до цих операцій.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО