#громадськемісце Документальний фільм «Тиха депортація» став доступний англійською мовою #севастополь #sevastopol #sebastopol

Документальний фільм «Тиха депортація» став доступний англійською мовою

До документального проєкту «Тиха депортація» додано субтитри англійською мовою, ця версія доступна на ютуб-каналі Радіо Свобода.

Фільм уже набрав понад 300 тисяч переглядів. Найбільше його дивляться у Росії – це 35 відсотків глядачів, 23% – з України та 4% з Казахстану. Майже порівну серед глядачів – жінок (53%) і чоловіків 47%. Найбільш популярний фільм серед аудиторії 45 років і більше.

Документальний фільм Крим.Реалії «Тиха депортація» про те, як кримських татар витісняють із Криму, як Росія знову залишає кримських татар без дому. Про те, чому кримські татари змушені масово залишати свою батьківщину. 1944 року радянська влада насильно вивозила кримських татар у товарних вагонах, а зараз Росія змушує представників корінного народу Криму залишити рідний дім.

Зйомки відбувались у Польщі, Бельгії, Німеччині, Туреччині та в анексованому Криму. У фільмі використано унікальні кадри з приватних архівів героїв фільму, деякі з них публікуються вперше.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО