#громадськемісце Аксьонов заявив про одного загиблого внаслідок вибухів у Феодосії #севастополь #sevastopol #sebastopol

Аксьонов заявив про одного загиблого внаслідок вибухів у Феодосії

Внаслідок вибухів у Феодосії загинула принаймні одна людина, заявив російський глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов).

«На жаль, внаслідок ворожої атаки у Феодосії загинула одна людина, двоє поранені. Пошкодження отримали шість будівель – переважно вибиті вікна», – стверджує Аксьонов.

За його словами, шестеро людей евакуйовано до пунктів тимчасового розміщення. «Транспортна інфраструктура працює у штатному режимі, обмежень щодо пасажирських перевезень немає», – додав Аксьонов.

Вранці Аксьонов повідомив про атаку на порт Феодосії, внаслідок якого почалася пожежа, а також виникла детонація. Повітряні сили України заявили, що внаслідок атаки на Феодосію було знищено великий десантний корабель «Новочеркасск» Чорноморського флоту.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух.

На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закритий.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО