#громадськемісце ЗСУ збили другий за день російський винищувач Су-34 – Повітряні сили ЗСУ #севастополь #sevastopol #sebastopol

ЗСУ збили другий за день російський винищувач Су 34 – Повітряні сили ЗСУ

Українські військові збили другий за день російський винищувач Су-34 на східному напрямку, повідомив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.

«Близько 14:00 відпрацювали по черговому Су-34. Напрямок – той же! Мета – незмінна! При таких втратах бойової і спеціальної авіації росіяни мали б замислитись, принаймні на якийсь час припинити «авіаційні м’ясні штурми», – написав Олещук у телеграмі.

Раніше сьогодні командувач Повітряних сил уже повідомляв про збиття російського Су-34 на східному напрямку.

Міністерство оборони РФ наразі не коментувало ці дані.

Перед цим Олещук повідомляв про збиття російського Су-34 21 лютого.

19 лютого командування Повітряних сил і головнокомандувач Олександр Сирський повідомили про збиття російських винищувача-бомбардувальника Су-34 і винищувача Су-35С.

23 лютого у Повітряних силах Збройних сил України повідомили про збиття російського літака далекого радіолокаційного виявлення А-50. Перший такий літак було збито над акваторією Азовського моря у січні цього року.

За даними Генштабу на ранок 27 лютого, Росія втратила 340 літаківу ході масштабної війни проти України.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО