#громадськемісце Зеленський назначил Федорова главой Запорожской ОВА #севастополь #sevastopol #sebastopol

Зеленський назначил Федорова главой Запорожской ОВА

Президент Володимир Зеленський призначив Івана Федорова головою Запорізької ОВА у неділю, 4 лютого.

«Призначити Федорова Івана Сергійовича головою Запорізької обласної державної адміністрації», – сказано в указі №48/2024.

У неділю, 4 лютого, Зеленський відвідав Запоріжжя і провів нараду з силовиками, а також представив Івана Федорова як новопризначеного голову Запорізької обласної державної адміністрації.

«Потрібно зробити все, щоб Україна повернулась у ваш рідний Мелітополь. Україна сьогодні бореться за це. Це обов’язково станеться», – сказав Зеленський Федорову.

До сьогодні Федоров був мером Мелітополя та пройшов російський полон. У 2022 році захопили його за відмову співпраці з окупантами. Наступного дня близько двох тисяч жителів міста вийшли на протест з вимогою звільнити Федорова. Після 6 днів полону його було обміняно на дев’ятьох полонених російських солдатів-строковиків.

Наприкінці січня Кабмін затвердив кандидатуру мера Мелітополя Івана Федорова на посаді голови Запорізької обласної військової адміністрації. Тоді Федоров розповів, що в разі його призначення главою Запорізької ОВА, «виконувати обов’язки мера буде, або його перший заступник, або секретар ради».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО