#громадськемісце Затриманих активістів із Бахчисараюя відправили до СІЗО до 4 травня – «Кримська солідарність» #севастополь #sevastopol #sebastopol

Затриманих активістів із Бахчисараюя відправили до СІЗО до 4 травня – «Кримська солідарність»

Підконтрольний РФ Київський районний суд Сімферополя відправив кримськотатарських активістів та громадянських журналістів Мемета Люманова, Азіза Азізова, Рустема Османова та Мустафу Абдураманова, затриманих 5 березня, у СІЗО №2 до 4 травня 2024 року. Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Усі заарештовані – жителі Бахчисарая. Їх звинуватили в участі у діяльності ісламської політичної партії «Хізб ут-Тахрір», зазначає «Кримська солідарність».

Усіх активістів раніше притягували до адміністративної відповідальності за підтримку заарештованих співвітчизників на судах.

За словами адвоката Едема Семедляєва, четверо заарештованих із рішенням суду про арешт не згодні й мають намір його оскаржити.

Вранці 5 березня у Криму відбулась хвиля масових обшуків у будинках кримських татар. У Бахчисараї слідчі дії провели у активістів «Кримської солідарності», а у Джанкойському районі – в релігійних діячів. Загалом обшуки відбулися у будинках 10 кримських татар.

Як зазначає «КримSOS», ця хвиля обшуків стала третьою за масштабністю за 10 років окупації.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО