#громадськемісце Засудженому РФ кримському журналісту Шейхалієву відмовили у госпіталізації – «Кримська солідарність» #севастополь #sevastopol #sebastopol

Засудженому РФ кримському журналісту Шейхалієву відмовили у госпіталізації – «Кримська солідарність»

Російські тюремні медики відмовилися госпіталізувати громадянського журналіста Рустема Шейхалієва, незважаючи на сильну кровотечу з носа, яка у нього сталася під час судового засідання 16 січня. Про це повідомляє «Кримська солідарність» із посиланням на юристку Лілю Гемеджи.

«Рустем сказав, що співробітники медсанчастини не доводили стовпчик тиску до потрібної висоти і тим самим він показував тиск, який вважається нормальним», – зазначила юристка.

Фельдшер, якого викликали Шейхалієву на минулому засіданні, зафіксував високий артеріальний тиск під час кровотечі з носа. Йому зробили укол, але у шпиталізації відмовили. Можливості провести обстеження та призначити необхідний протокол лікування йому не надали.

Раніше Рустем Шейхалієв просив тюремних медиків зробити йому електрокардіограму – кримчанин підозрює, що має серцеву недостатність.

У березні 2019 року російські силовики провели у Криму обшуки у будинках кримськотатарських активістів, зокрема представників громадського об’єднання «Кримська солідарність». Загалом було затримано 24 особи, серед них – громадянські журналісти Осман Арифмеметов, Рустем Шейхалієв, Ремзі Бекіров. 27 і 28 березня 2019 року російський суд у Сімферополі заарештував усіх затриманих.

Правозахисний центр «Меморіал» визнав політв’язнями 24 кримськотатарських активістів, затриманих російськими силовиками 27 березня 2019 року в Криму.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО