#громадськемісце Загинув у перший день повномасштабного вторгнення: у Києві попрощалися з військовим із Криму Усеїном Мухтаровим #севастополь #sevastopol #sebastopol

Загинув у перший день повномасштабного вторгнення: у Києві попрощалися з військовим із Криму Усеїном Мухтаровим

У Києві відбулася церемонія прощання з українським військовим із Криму Усеїном Мухтаровим, який загинув у перший день повномасштабного вторгнення Росії. Про це повідомляє Луганський прикордонний загін імені полковника Євгена Пікуса.

31-річний Мухатаров мав звання головного сержанта, був помічником гранатометника та кадровим прикордонником із 2018 року. Він загинув під час виходу з оточення в районі села Чмирівка.

Довгий час тіло військового залишалося на окупованій Росією території, але нещодавно вдалося його повернути та ідентифікувати особу загиблого, пояснили у загоні.

Військовий посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

«Усеїн за походженням кримський татарин і його поховали згідно з традиціями Ісламу в присутності представників громади та Голови Меджлісу кримськотатарського народу Рефата Чубарова», – сказано в повідомленні.

Сам Чубаров раніше анонсував проведення прощальної церемонії, а також висловив співчуття рідним і бойовим побратимам загиблого.

Раніше стало відомо, що на Запорізькому напрямку загинув севастополець Всеволод Грабар. Він був випускником кафедри геодезії та картографії географічного факультету Київського національного університету ім. Шевченка. У нього залишилася дружина та двоє дітей.

Наприкінці грудня 2022 року стало відомо, що на Луганщині загинув кримчанин, громадянський активіст, колишній політв’язень Геннадій Афанасьєв (позивний «Тор»). Він воював у складі 130 батальйону ТРО 241 бригади ЗСУ. Афанасьєв пішов у військкомат у перший день повномасштабного російського військового вторгнення в Україну.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО