#громадськемісце Японія розширила антивоєнні санкції проти Росії #севастополь #sevastopol #sebastopol

Японія розширила антивоєнні санкції проти Росії

Японія розширила санкції проти російських осіб і організацій, причетних до війни РФ проти України, повідомило японське Міністерство закордонних справ.

Під обмеження потрапили 12 фізичних і 36 юридичних осіб, зокрема «Тінькофф банк», японські активи якого будуть заморожені наприкінці березня.

Санкційний список також поповнили концерни «Калашников», «Алмаз-Антей», Уралвагонзавод, Атомфлот, а також науково-виробничі об’єднання «Аврора» й «Імпульс».

Санкції також запроваджені проти уповноважених з прав дитини в Чечні, Калузькій і Ростовській областях Росії, а також проти сина колишнього губернатора Красноярського краю РФ Артема Усса. З ними заборонені фінансові й торговельні відносини.

Раніше до другої річниці повномасштабної війни Росії проти України санкції розширили США, ЄС, Велика Британія, Канада, Австралія і Нова Зеландія.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО