#громадськемісце «Я впевнений на 100 відсотків»: Умєров назвав терміни деокупації Криму #севастополь #sevastopol #sebastopol

«Я впевнений на 100 відсотків»: Умєров назвав терміни деокупації Криму

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що Крим може бути деокупований у 2024 році. Такий прогноз він зробив у інтерв’ю німецькому виданню Bild.

«Я впевнений на 100 відсотків. Це наша стратегічна мета», – наголосив голова українського оборонного відомства.

Умєров переконаний: «Немає жодних сумнівів у тому, що ми переможемо».

Влітку голова Головного розвідувального управління Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю Крим.Реалії розповів про прогнози щодо дати деокупації Криму.

«Так, випали з графіка. Так, на жаль, треба визнати, що події розвиваються повільніше, ніж мають бути за всіма розрахунками. Але є те, що маємо. Але якщо подивитися на Крим і на той рівень бойових дій, які відбуваються на території півострова, то ви зрозумієте, що нема з чим порівнювати порівняно з 2022-м, я вже не говорю про період з 2014 до 2022 року. Тобто ми йдемо до мети. Так, повільніше, ніж хотілося, повільніше, ніж розраховували, але йдемо», – сказав Буданов.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов в інтерв’ю Крим. Реалії заявляв, що повернення Криму відбуватиметься комбінованим шляхом. Що саме передбачає такий шлях – голова української розвідки не уточнив.

28 серпня президент України Володимир Зеленський заявив, що після того, як ЗСУ вийдуть до кордонів Криму, можна буде говорити про політичний шлях звільнення півострова.

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов вважає, що Україна має намір звільняти Кримський півострів, і, найімовірніше, це відбуватиметься військовим шляхом.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО