#громадськемісце Встановлена у парку Керчі скульптура «монети» тріснула після реставрації #севастополь #sevastopol #sebastopol

Встановлена у парку Керчі скульптура «монети» тріснула після реставрації

Скульптурна композиція, що зображує гігантську античну монету в Адміралтейському парку Керчі і раніше зазнала пошкоджень від шторму, знову постраждала.

Як пишуть російські та керченські пабліки, скульптура, яку повернули на місце після реставрації, тріснула навпіл. При цьому наголошується, що це не перша тріщина, попередні були замазані, проте їх все одно видно.

Скандальна монета, за яку міська влада заплатила понад мільйон рублів, і названа «антивандальною», виявилася виконаною з матеріалу, схожого на пінопласт.

За твердженням керченських чиновників, монету відновив підрядник «у межах гарантійних зобов’язань». Також повідомляється, що підрядник «підсилив конструкцію» скульптурної інсталяції.

Як повідомляли Крим.Реалії, упорядкований парк на Адміралтейському проїзді в центрі Керчі урочисто відкрили у серпні 2023 року. Підконтрольний Росії глава адміністрації Керчі Святослав Брусаков запрошував на церемонію відкриття представників російського парламенту Криму та пресу. Встановлена у парку скульптура зображує античну монету – золотий сатир, який карбували в Пантікапеї.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО