#громадськемісце Вночі Крим зазнав атаки безпілотників #севастополь #sevastopol #sebastopol

Вночі Крим зазнав атаки безпілотників

Міністерство оборони Росії заявило про нічну атаку безпілотників на анексований Крим.

За заявою російського відомства, над півостровом перехопили або збили 11 безпілотників. Підконтрольний Росії очільник Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що один із безпілотників був збитий над акваторією Бельбека. Редакція не має у своєму розпорядженні доказів заяв російської влади.

27 січня в Севастополі вранці було чути гучні звуки, схожі на ракетні пуски. Потім пролунав вибух, від якого затремтіли шибки у вікнах. Кореспондент Крим.Реалії припустив, що це спрацювала система ППО.

Водночас російський глава Севастополя Михайло Развожаєв стверджував, що вибух, який лунав у місті, пов’язаний із тренуваннями військових РФ.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух.

На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закритий.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО