#громадськемісце Внаслідок атаки на «Новочеркасск» загинули 74 моряки РФ – ЗМІ #севастополь #sevastopol #sebastopol

Внаслідок атаки на «Новочеркасск» загинули 74 моряки РФ – ЗМІ

Внаслідок знищення корабля «Новочеркасск» у порту Феодосії загинули 74 російські моряки, ще 27 отримали поранення, повідомляє видання «Новости Севастополя» з посиланням на відділ інформаційного забезпечення Чорноморського флоту РФ.

Як стверджується, головком ВМФ Росії Микола Євменов запропонував оголосити на території міста дводенну жалобу.

Про загибель російських моряків також пише Український Центр національного спротиву. Він посилається на лист Євменова, який нібито мають у розпорядженні активісти «Кібер Спротиву».

«Лист вдалося перехопити завдяки контролю поштової скриньки пропагандистки з телепроєкту «НАШІ» на каналі «Россия 1». У ньому росіяни підтверджують смерть більшості особового складу корабля, ураженого у Феодосії Силами Оборони 26 грудня. Ще 27 окупантів отримали поранення», – йдеться у повідомленні.

Як стверджується, кримські ЗМІ оприлюднили ці дані, проте згодом видалили публікацію, присвячену втратам РФ.

У ніч проти 26 грудня у ЗСУ повідомили про знищення російського великого десантного корабля «Новочеркасск» під час удару в Криму.

За словами спікера Повітряних сил України Юрія Ігната, «Новочеркасск», який крилатими ракетами атакувала українська авіація, згорів ущент, і, можливо, постраждала портова інфраструктура.

У Міністерстві оборони Росії підтвердили удар Збройних сил України по десантному кораблю «Новочеркасск» у Феодосії.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО