#громадськемісце ВМС України: РФ вивела половину своїх ракетоносіїв з Чорного моря #севастополь #sevastopol #sebastopol

ВМС України: РФ вивела половину своїх ракетоносіїв з Чорного моря

Росія тримає у Чорному морі шість кораблів, серед яких – два носії «Калібрів» із загальним залпом до 8 крилатих ракет, повідомили у телеграмі вранці 28 січня Військово-морські сили ЗСУ.

За даними ВМС України, в Азовському морі перебуває один російський корабель, а в Середземному морі два кораблі, серед яких є носій «Калібрів», загальний залп до 8 ракет.

Як уточнюють Сили оборони півдня, Росія завела два надводних ракетоносії в пункти базування, але два підводних човни, спорядженням до 8 «Калібрів», продовжують підтримувати рівень ракетної небезпеки на позначці «дуже високий».

Ввечері 27 січня повідомлялося, що Росія тримає у Чорному морі чотири ракетоносії: два підводних і два надводних, напоготові могли бути 24 «Калібри».

Раніше командувач Військово-морських сил України віцеадмірала Олексій Неїжпапа в інтерв’ю «Українській правді» заявив, що кораблі під прапором Військово-морського флоту Росії будуть «законними цілями» для України у будь-якому місці світового океану.

26 грудня внаслідок удару українських сил по порту Феодосії в окупованому Криму, за даними української сторони і британської розвідки, був знищений російський великий десантний корабель «Новочеркаськ».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО