#громадськемісце Відсутність злагодженості та активності авіації: Гуменюк про наслідки удару по Бельбеку #севастополь #sevastopol #sebastopol

Відсутність злагодженості та активності авіації: Гуменюк про наслідки удару по Бельбеку

Після атаки на аеродром «Бельбек» російська авіація втратила злагодженість, а також знизила свою активність, заявила керівниця об’єднаного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі українського «24 каналу».

Гуменюк зазначила, що поки що наслідки «не такі відчутні, як хотілося б». Втім, відсутність злагодженої роботи та високої активності ворожої авіації, зокрема тактичної, проглядається як наслідок успішного знищення командного пункту на «Бельбеку», пояснила вона.

За словами Гуменюк, зараз триває переорієнтація російського військового керівництва на інші пункти базування.

«Ми розуміємо, що на території Криму багато таких місць. І кожне місце, де базувалися раніше і наші повітряні підрозділи, буде зачищено, щоб вони могли туди повернутися», – зазначили в ОК «Південь».

31 січня кореспондент Крим.Реалії повідомляв, що в Севастополі було чути щонайменше п’ять вибухів. До цього він повідомив про повітряну тривогу в Севастополі. «Супільне» писало, що в місті було чути вибухи. Також, за даними громадського мовника, вибухи фіксували в Євпаторійському районі.

Місцеві телеграм-канали публікували фото й відео, на яких нібито зафіксовано дим над Севастополем – зокрема, над аеродромом «Бельбек».

Пізніше Міністерство оборони Росії стверджувало, що увечері 31 січня Крим атакували 20 ракет. Згідно з повідомленням, частина уламків нібито збитих українських ракет упала на територію військової частини поблизу Любимівки. Про яку саме частину йдеться, у повідомленні не уточнили.

При цьому російський глава Севастополя Михайло Развожаєв заявив, що місто нібито було атаковане щонайменше шістьма ракетами. За словами Развожаєва, окрім Любимівки від падінь уламків постраждало 12 будівель у садовому товаристві «Усть-Бельбек».

Речник Повітряних сил України Юрій Ігнат заявив, що під час атаки по російському військовому аеродрому «Бельбек» 31 січня було знищено щонайменше три літаки, а також частину особового складу військ РФ.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО