#громадськемісце В українській розвідці анонсували «комплексні сюрпризи» для армії РФ у Криму #севастополь #sevastopol #sebastopol

В українській розвідці анонсували «комплексні сюрпризи» для армії РФ у Криму

Українські військові готують «активні та відчутні» заходи у Криму, заявив представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

«Ми, безумовно, календар і бальну книгу розписувати для ворога не будемо у прямому ефірі, але заходи будуть активними та відчутними. Вони матимуть комбінований характер. Йдеться не про один інструмент, тобто окремо морські дрони чи безпілотні літальні апарати, – це буде завжди такий комплексний сюрприз для окупантів», – зазначив він в ефірі українського національного телемарафону.

Юсов нагадав, що з початку повномасштабного вторгнення третину Чорноморського флоту РФ знищено.

«Це також результат комплексних дій. І знищення крейсера «Москва», і звільнення острова Зміїний, повернення «вишок Бойка». Безумовно, застосування морських дронів – надзвичайно важливий елемент, поряд із роботою в небі. І це все – десантні операції, робота руху спротиву на окупованій території – це все частини великого плану та задуму, що поетапно реалізується. І ми побачимо найближчим часом продовження реалізації таких операцій», – наголосив представник розвідки.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов анонсував «нові сюрпризи» для окупаційних сил у Криму та заявив, що не радить цивільним користуватися Керченським мостом.

14 лютого українська влада заявила, що ударні морські дрони Magura V5 знищили російський великий десантний корабель «Цезарь Куников» біля берегів Криму неподалік Алупки.

У ВМС України заявили, що після удару по «Цезарю Куникову» в Чорному морі з 13 кораблів Чорноморського флоту Росії «в строю» залишається лише п’ять одиниць.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО