#громадськемісце В Україні відхилили апеляцію на вирок екссудді з Криму – прокуратура АРК #севастополь #sevastopol #sebastopol

В Україні відхилили апеляцію на вирок екссудді з Криму – прокуратура АРК

Київський апеляційний суд залишив без змін вирок першої судової інстанції щодо екссудді Апеляційного суду АР Крим, яку засудили до 13 років за державну зраду. Про це повідомила прокуратура АР Крим і Севастополя.

«Прокурори довели, що у 2014 році суддя прийняла пропозицію ворога обійняти посаду заступника голови «Євпаторійського міського суду РК РФ», – йдеться у повідомленні.

За даними громадського мовника «Суспільне», йдеться про Ірину Берещанську. Вона «брала безпосередню участь у формуванні та організації роботи окупаційних судів, сприяючи таким чином окупації півострова», повідомляла прокуратура АРК у 2022 році.

Раніше стало відомо, що прокуратура Автономної Республіки Крим і Севастополя підозрює 155 мешканців Криму в колабораціоністській діяльності.

Представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева заявила, що «одним із пріоритетних завдань України після деокупації Криму стане виявлення та притягнення до відповідальності тих, хто сприяв російській анексії півострова». За її словами, ті, хто вчиняв злочини проти людяності та воєнні злочини, порушував права людини та вчиняв злочини, визначені як геноцид, мають бути притягнуті до відповідальності.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО