#громадськемісце В Україні судитимуть кримчанина, який уклав контракт з армією РФ і потрапив у полон ЗСУ #севастополь #sevastopol #sebastopol

В Україні судитимуть кримчанина, який уклав контракт з армією РФ і потрапив у полон ЗСУ

Полтавська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо жителя Криму, який вступив на службу за контрактом до армії РФ і був взятий у полон минулого року поблизу Мар’їнки Донецької області, повідомляє пресслужба відомства.

Згідно з повідомленням, чоловіка звинувачують у державній зраді, скоєній в умовах воєнного стану, та добровільній участі громадянина України у збройному формуванні держави-агресора (ч. 2 ст. 111, ч. 7 ст. 111-1 КК України).

«Мешканець Криму в липні 2023 року добровільно уклав контракт про проходження військової служби у збройних силах Росії. На посаді стрільця у складі мотострілецької бригади він штурмував позиції ЗСУ поблизу Мар’їнки Донецької області. У вересні 2023 року військовослужбовці ЗСУ взяли чоловіка в полон», – сказано в повідомленні.

Ім’я та прізвище обвинуваченого у повідомленні не називають, його публічна позиція або позиція його захисту не озвучувалася.

Раніше Представництво президента України в Автономній Республіці Крим повідомляло, що українські військові взяли в полон щонайменше 41 військового армії РФ, які є вихідцями з Криму.

До цього повідомлялося, що український суд ухвалив вирок мешканцю Криму, який у складі російських військ воював у Запорізькій області.

У представництві президента України в Автономній Республіці Крим також повідомляли, що на півострові вже поховали щонайменше 605 російських військових.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО