#громадськемісце Український суд засудив до 12 років ексдепутата кримського парламенту – Прокуратура АРК #севастополь #sevastopol #sebastopol

Український суд засудив до 12 років ексдепутата кримського парламенту – Прокуратура АРК

Український суд засудив колишнього депутата кримського парламенту до 12 років позбавлення волі за державну зраду, повідомляє пресслужба прокуратури АР Крим.

«Прокурори довели, що у 2014 році засуджений, спільно з іншими депутатами кримського парламенту, для приховання факту та легітимізації окупації півострова збройними силами РФ, проголосував за ухвалення ряду незаконних постанов», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, всупереч постанові Верховної Ради України, якою повноваження депутатів парламенту автономії було припинено, фігурант проголосував за ухвалення постанови про так звану «Незалежність Криму» та «Правонаступництво Республіки Крим».

Незаконне голосування було проведено для приховання факту окупації півострова російськими Збройними силами і з метою легітимізації дій РФ, йдеться у повідомленні.

У повідомленні не називають ім’я та прізвище фігуранта, проте чиновник, який не був уповноважений розмовляти з медіа та захотів залишитися анонімним, повідомив Крим.Реалії, що йдеться про Миколу Юревича.

Представниця президента України в АР Крим Таміла Ташева заявила, що «одним із пріоритетних завдань України після деокупації Криму стане виявлення та притягнення до відповідальності тих, хто сприяв російській анексії півострова». За її словами, ті, хто вчиняв злочини проти людяності та воєнні злочини, порушував права людини та вчиняв злочини, визначені як геноцид, мають бути притягнуті до відповідальності.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО