#громадськемісце Українська РЕБ могла пристосуватися до протидії ракетним ударам Росії – ISW #севастополь #sevastopol #sebastopol

Українська РЕБ могла пристосуватися до протидії ракетним ударам Росії – Isw

Під час останнього комбінованого удару РФ із застосуванням ракет і дронів 13 січня українська система радіоелектронної боротьби (РЕБ) могла продемонструвати здатність виводити з ладу не лише безпілотники, але й ракетні системи. Про це у своєму звіті пише американськийІнститут вивчення війни (ISW).

«Раніше ISW оцінював, що ударна кампанія Росії проти України та українська адаптація для протидії новим російським ударам є частиною ширшої тактичної та технологічної гонки… між потужностями дальнього удару та ППО. Речник Повітряних сил України Юрій Ігнат зазначив, що російський ударний пакет, використаний 13 січня, подібний до ударного пакету, який російські війська застосували 8 січня та під час інших недавніх ударів, що свідчить про те, що українські сили можуть розпізнати шаблони в повторюваних російських ударних пакетах, а також запроваджувати інновації та адаптуватися відповідно», – ідеться в повідомленні.

За даними українських військових, російські сили використали крилаті, аеробалістичні, балістичні, авіаційні, зенітні керовані ракети та ударні безпілотники в ході ранкової атаки на Україну 13 січня. З них вісім ракет вдалося збити, а понад 20 інших «засобів повітряного нападу, що не потрапили в статистику збитих, не досягли своїх цілей унаслідок активної протидії засобами радіоелектронної боротьби».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО