#громадськемісце У ЗСУ прокоментували створення росіянами нового майданчика для запуску дронів у Балаклаві #севастополь #sevastopol #sebastopol

У ЗСУ прокоментували створення росіянами нового майданчика для запуску дронів у Балаклаві

Керівник об’єднаного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі українського телемарафону прокоментувала створення росіянами нового майданчика для запуску дронів у Балаклаві, про що раніше повідомляла британська розвідка.

«Вони намагаються запускати (БпЛА – КР) саме з тимчасово окупованого Криму, розширюючи там географію цих майданчиків, з яких вони це роблять, розуміючи, що справді можуть бути вражені Збройними силами України, оскільки ми дістаємо до Керчі. Якщо раніше вони запускали лише з мису Чауда, то тепер фіксуємо пуски ще й із Балаклави», – розповіла Гуменюк.

13 грудня розвідка Великобританії повідомила, що Росія відкрила новий майданчик для запуску дронів у Балаклавському районі Севастополя.

Балаклава – п’ятий підтверджений пусковий майданчик російських дронів. Інші відомі місця запуску БПЛА – мис Чауда в Криму, Єйськ, Приморсько-Ахтарськ і Курськ на території сусідньої Росії.

Російські військові регулярно атакують українські регіони за допомогою різних видів озброєння – БПЛА, ракет, РСЗВ та авіації. Москва, незважаючи на докази та свідчення, з початку повномасштабного вторгнення заперечує обстріл цивільних осіб в Україні.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО