#громадськемісце У Севастополі вранці пролунав потужний вибух, російська влада і військові РФ заявили про атаку морського дрону #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Севастополі вранці пролунав потужний вибух, російська влада і військові РФ заявили про атаку морського дрону

У Севастополі 30 грудня о 9:44 за місцевим часом у центральній частині Севастополя було чутно потужний вибух, повідомляє кореспондент Крим.Реалії.

За його словами, від цього вибуху в будинках затремтіло скло у вікнах. Російська влада і військові РФ спочатку ситуацію не коментували, проте пізніше в Міноборони РФ заявили про атаку на Кримський півострів безекіпажного катера. Як стверджують у відомстві, український морський безпілотник було знищено патрульним катером Чорноморського флоту РФ близько 10:00 за місцевим часом.

У свою чергу, підконтрольний РФ голова Севастополя Михайло Развожаєв з посиланням на військових РФ заявив, що морський дрон був знищений за допомогою гелікоптерів за три кілометри від міста.

Підтвердити заяви російської влади та військових РФ за допомогою незалежних джерел поки неможливо. Українська сторона дані повідомлення не коментувала.

Починаючи з серпня 2022 року, в Криму та Севастополі майже щодня чути звуки вибухів. Російська влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках», «роботою ППО» чи навчаннями військових РФ. Сергій Аксьонов називав безпілотники «основною загрозою» для Криму. У жовтні 2022 року на Кримському (Керченському) мосту стався вибух.

На півострові діє підвищений («жовтий») рівень терористичної небезпеки. Аеропорт Сімферополя закритий.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО