#громадськемісце У Севастополі поховали військового РФ, який переїхав до Криму з Казахстану #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Севастополі поховали військового РФ, який переїхав до Криму з Казахстану

У Севастополі поховали російського військового Олександра Кривошапова, який загинув на війні проти України, повідомив призначений РФ глава міста Михайло Развожаєв.

Військовий, як стверджується, народився у Казахстані. 2015 року переїхав до Криму, а потім – до Севастополя.

Кривошапов працював на будівництві аеропорту в Сімферополі, потім – водієм автобуса у Севастополі, розповів Развожаєв.

У 2022 році він підписав контракт із російською армією. Загинув Кривошапов у Херсонській області.

У Криму та Севастополі продовжують ховати російських військових, які загинули під час вторгнення Росії в Україну. За даними телеграм-каналуросійського голови Севастополя Михайла Развожаєва, з 24 лютого 2022 року в Севастополі поховали 62 російські військові. У Криму не повідомляють точну кількість загиблих російських військових. Деяким російським військовим відкрили меморіальні таблички.

Крим.Реалії вже вдалося встановити особи понад 590 загиблих з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну російських військових із Криму та Севастополя. Російська сторона офіційно не публікує дані про втрати.

Представництво президента України в Автономній Республіці Крим та Севастополі повідомляло, що наразі налічується не менше 647 похованих солдатів російської армії у Криму, 490 з яких, ймовірно, були громадянами України.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО