#громадськемісце У Севастополі поховали російського військового, який загинув на війні з Україною #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Севастополі поховали російського військового, який загинув на війні з Україною

У Севастополі поховали російського військового Олексія Чумакова, який загинув на війні з Україною, повідомив призначений РФ глава міста Михайло Развожаєв.

Чумаков народився і виріс у Балаклаві. Після анексії півострова служив у лавах російської армії, а пізніше працював у Московській області РФ.

У вересні 2022 року Чумаков був мобілізований до армії РФ. Загинув, як стверджує Развожаєв, у районі Куземівки Луганської області.

Журналістам Крим.Реалії вже вдалося встановити особи понад 574 загиблих російських військових із Криму та Севастополя. Російська сторона офіційно не публікує дані про втрати.

У Криму та Севастополі продовжують ховати російських військових, які загинули під час вторгнення Росії в Україну. За даними телеграм-каналуросійського голови Севастополя Михайла Развожаєва, з 24 лютого 2022 року в Севастополі поховали 62 російські військові. У Криму не повідомляють точну кількість загиблих російських військових. Деяким російським військовим відкрили меморіальні таблички.

Представництво президента України в Автономній Республіці Крим та Севастополі повідомляло, що наразі налічується не менше 647 похованих солдатів російської армії у Криму, 490 з яких, ймовірно, були громадянами України.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО