#громадськемісце У Севастополі через негоду призупинено рух морського пасажирського транспорту на лінії «Артбухта – Північна» #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Севастополі через негоду призупинено рух морського пасажирського транспорту на лінії «Артбухта – Північна»

У Севастополі через негоду призупинено рух морського пасажирського транспорту на лінії «Артбухта – Північна», повідомляє російська Дирекція з розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури міста.

«Пором і катер на лінії «Артбухта – Північна» припиняють рух через погіршення погодних умов», – повідомляє пресслужба відомства.

Раніше російське управління МНС у Криму повідомляло, що на півострові 5 і 6 лютого оголошено штормове попередження через сильні опади та ураганний вітер.

18 січня та вночі 19 січня Севастополь накрила злива, було затоплено десятки будинків і дороги. Через негоду частина мешканців міста залишилася без світла та води.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО