#громадськемісце У російській в’язниці кримським мусульманам Руслану Нагаєву та Шабану Умерову додають у їжу свинину #севастополь #sevastopol #sebastopol

У російській в'язниці кримським мусульманам Руслану Нагаєву та Шабану Умерову додають у їжу свинину

У кримчан Руслана Нагаєва та Шабана Умерова, засуджених російським судом на 13 і 18 років позбавлення волі, у тюремному раціоні постійно присутня свинина, хоча її вживання заборонено правилами ісламу. Про це повідомляє «Кримська солідарність».

«Харчування у них незбалансоване. У їжі регулярно є свинина, яку Руслан як мусульманин не вживає», – розповіла дружина Руслана Нагаєва Зарема.

Жінка також наголосила, що чоловікові потрібна консультація хірурга. Тюремний терапевт призначив Нагаєву ліки, проте діагноз кримчанину так і не поставили, а в консультації відмовляють.

Умеров поскаржився на те, що його помістили до ШІЗО після етапування через те, що він заснув «у неналежний час».

Нагаєва та Умерова російська влада звинуватила у причетності до ісламської політичної партії «Хізб ут-Тахрір», визнаної в РФ терористичною, але чинною без обмежень на рівні національних законодавств багатьох країн світу.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО