#громадськемісце У росіян FPV-дрони на деяких ділянках починають замінювати артилерію – ЗСУ #севастополь #sevastopol #sebastopol

У росіян Fpv дрони на деяких ділянках починають замінювати артилерію – ЗСУ

У грудні війська РФ особливо активно застосовували FPV-дрони, на деяких ділянках вони починають замінювати артилерію противника, повідомила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

«Характерною ознакою грудня стало використання ворогом у підвищеній активності FPV-дронів. FPV-дрони на деяких ділянках починають замінювати артилерію ворога, яку ми знищуємо, вибиваємо, завдаємо ударів по вогневих позиціях. 112 ударів FPV-дронами ми нарахували», – сказала вона під час брифінгу в Одесі.

Також, за її словами, паралельно діє комплекс БПЛА, до яких противник прикріплює осколкові боєприпаси.

«Понад 220 таких боєприпасів було випущено по мирному населенню Херсонщини. Правий берег особливо потерпає від таких уражень. Останні два тижні ворог активізував цю діяльність і на протилежному березі Дніпровсько-Бузького лиману», – додала Гуменюк.

Вона додала, що у грудні майже щоночі російські війська атакували дронами на півдні, лише чотири ночі були без дронових атак.

Водночас українські військові також стикнулися з дефіцитом боєприпасів. Командувач оперативно-стратегічного угрупування військ «Таврія» Олександр Тарнавський 18 грудня повідомив, що Збройні сили України зіткнулися з нестачею артилерійських снарядів і «згорнули деякі військові операції через брак іноземної допомоги».

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО