#громадськемісце У Росії відреагували на оголошення в Україні у розшук патріарха РПЦ Кирила Гундяєва #севастополь #sevastopol #sebastopol

У Росії відреагували на оголошення в Україні у розшук патріарха РПЦ Кирила Гундяєва

Голова Слідчого комітету РФ Олександр Бастрикін доручив «вжити заходів до розшуку» чиновників Служби безпеки та Міністерства внутрішніх справ України, які ухвалили рішення про кримінальне переслідування очільника Російської православної церкви Кирила Гундяєва.

Як повідомляє пресслужба відомства 16 грудня, Бастрикін віддав таке розпорядження в рамках розслідування кримінальної справи щодо незаконного притягнення до кримінальної відповідальності (стаття 299 Кримінального кодексу РФ).

Увечері 15 грудня засоби інформації звернули увагу, що патріарха Кирила оголосили в розшук в Україні як «особу, яка переховується від досудового розслідування». У листопаді СБУ звинуватила голову РПЦ у виправданні збройної агресії Росії проти України.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

ДЖЕРЕЛО