#громадськемісце У районі аеродрому російського Іваново впав військово-транспортний літак Іл-76 #севастополь #sevastopol #sebastopol

У районі аеродрому російського Іваново впав військово транспортний літак Іл 76

Військово-транспортний літак Іл-76 зазнав аварії в Івановській області під час зльоту з аеродрому Сєвєрний для виконання планового польоту, повідомили в міністерстві оборони РФ.

На борту літака перебували вісім членів екіпажу та семеро пасажирів. За даними телеграм-каналу Mash, загинули всі, хто перебував у літаку.

Причиною аварії стала пожежа одного з двигунів, що виникла під час зльоту літака, вказують у міністерстві.

Як пише російська служба Радіо Свобода, на аеродромі Сєвєрний базуються літаки далекого радіолокаційного виявлення А-50 та військово-транспортна авіація.

Літак розбився біля села Богородське. Стверджується з посиланням на переговори оперативних служб, що на місце викликана будівельна техніка, щоб розчищати дорогу рятувальникам.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО