#громадськемісце У ніч удару по кораблю «Новочеркасск» на борту могли бути моряки – «Агентство» #севастополь #sevastopol #sebastopol

У ніч удару по кораблю «Новочеркасск» на борту могли бути моряки – «Агентство»

У ніч удару по російському великому десантному кораблю «Новочеркасск» в окупованій Феодосії на його борту перебували моряки, стверджує видання «Агентство».

За даними журналістів, на кораблі в момент удару могли перебувати щонайменше два офіцери. Йдеться, зокрема, про капітан-лейтенанта Євгена Івашева. Його дружина в розмові з «Агентством» зазначила, що офіцер у «відносно нормальному» стані.

Дружина командира корабля Миколи Степаненка на запитання, чи перебував її чоловік на борту під час удару, відповіла: «Напевно, я підозрюю». Додзвонилися журналісти і до Степаненка. «Ніхто не постраждав, усе чудово», – заявив він.

Екіпаж великого десантного корабля «Новочеркасск» складає 98 осіб, пише «Агентство».

У ніч на 26 грудня Повітряні сили України повідомили, що близько о пів на третю ночі тактична авіація атакувала крилатими ракетами великий десантний корабель Чорноморського флоту Росії «Новочеркасск» у районі Феодосії.

Командувач Повітряних сил України Микола Олещук заявив, що ціль була успішно вражена.

Підконтрольний Росії глава Криму Сергій Аксьонов (за документами – Аксенов) підтвердив атаку в районі Феодосії та повідомив, що територія порту оточена. Пізніше він заявив, що одна людина загинула, ще двоє – поранені.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО