#громадськемісце У МЗС Франції відреагували на загибель французьких волонтерів в Україні #севастополь #sevastopol #sebastopol

У МЗС Франції відреагували на загибель французьких волонтерів в Україні

Франція заявляє, що Росії доведеться відповісти за смерть двох волонтерів – громадян Франції, які загинули 1 лютого під час атаки безпілотника в Херсонській області.

«Російське варварство вдарило по цивільних в Україні. Двоє французьких гуманітарників поплатилися життям за свою відданість українцям. Троє – поранені… Росії доведеться відповісти за свої злочини», – написав у соцмережі Х міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне.

Напередодні голова Херсонської обласної військової адміністрації Олександр Прокудін заявив, що російська армія вчергове обстріляла Берислав, внаслідок чого постраждали і загинули іноземні волонтери.

Російські війська щодня обстрілюють деокуповану частину Херсонщини, зокрема обласний центр. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних.

Роскомнагляд (Роскомнадзор) намагається заблокувати доступ до сайту Крим.Реалії. Безперешкодно читати Крим.Реалії можна за допомогою дзеркального сайту:https://dfs0qrmo00d6u.cloudfront.net. Також слідкуйте за основними подіями в Telegram, Instagram та Viber Крим.Реалії. Рекомендуємо вам встановити VPN.

Новини без блокування і цензури! Встановити додаток Крим.Реалії для iOS і Android.

ДЖЕРЕЛО